BİLGİSAYAR ÇÖZÜMLERİ

Bilgisayar Ve Bilgisayar Donanım Çözümleri

Bilgisayar Ve Bilgisayar Donanım Çözümleri

BİLGİSAYAR OLMAZSA OLMAZ

Bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümleri, işletmelerin iş gücü için vazgeçilmez sistemlerdir. İşletmelerde bilgisayar çözümleri üretim, satış, planlama, finans, müşteri ilişkileri vb, her süreçte kullanılmaktadır. Eğitim ve kişisel kullanım içinde bilgisayarlar tercih edilmektedir.

Bilgisayarlar genel kullanımda sunucu, iş istasyonu, tablet bilgisayar, dizüstü bilgisayar, hepsi bir arada bilgisayar, gibi mimari yapılara sahiptir.

 Bilgisayarlar çalışabilmek için elektronik donanımlara ihtiyaç duymaktadır. Bilgisayarların çalışmak için ihtiyaç duyduğu bilgisayar donanım çözümleri iç donanım ve dış donanım çözümü olarak ikiye ayrılmaktadır. İç bilgisayar donanım çözümleri bir bilgisayarın çalışması için ihtiyaç duyduğu, kasa, güç ünitesi, işlemci, anakart, harddisk, RAM, optik sürücü, bilgisayarların yapacağı işe özel kullanılan kartlardan oluşmaktadır. Dış bilgisayar donanım çözümleri bilgisayarın yapacağı iş için komutların iletildiği ve yapılan işin çıktısının alındığı klavye, mouse, monitör, yazıcı ve diğer sistemler ile iletişim sağlayacak dönüştürücüler gibi donanımlardan oluşmaktadır.

İşletmelerde tercih edilecek bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümleri belli markaların standartlaşmış ürünleri olabileceği gibi oem bilgisayar donanımları tek tek alınıp bir araya getirilerek de oluşturulabilir. Bilgisayar ve bilgisayar donanım ürünleri tercih edilirken işletmelerde kullanılacak işe uygun bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümünün tercih edilmesi önemlidir. Tercih edilecek bilgisayar veya bilgisayar donanım ürünü oem olarak toplanacak ise bir biri ile uyumlu çalışacak doğru parçaların tercih edilmesi önemlidir. Bilgisayarlar ve bilgisayar donanım çözümlerinde bir tercih kriteri de kapasite ve iş yapma gücüdür. Yapılacak iş için doğru kapasite ve güce sahip bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümü tercih edilmelidir. Yeni nesil mobil bilgisayar ve bilgisayar donanımları da işletmeler de geniş alanlarda hareket etmek için tercih edilmektedir.

İşletmelerde bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümleri tercihinde yapılacak yanlış tercihler işletmenin iş yapısına uyum sağlamayacağından iş sürecinde aksaklıklara neden olacaktır.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak işletmenizin ihtiyacı olan bilgisayar ve bilgisayar donanım ihtiyacınız için keşif çalışması yapıyoruz. Keşif çalışmamız neticesinde işletmenizin ihtiyacına uygun bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümlerini belirleyerek projelendiriyoruz. YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak yapmış olduğumuz keşif ve projelendirme neticesinde belirlediğimiz bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümlerimizi uzman ekibimizle kurulumunu yaparak işletmenize sorunsuz olarak, çalışır durumda teslim ediyoruz.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firmamızın, bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümleri keşif, projelendirme, kurulum, satış ve teknik servis hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere bilgisayar ve bilgisayar donanım çözümleri hizmetimiz konusundan destek vermekten memnuniyet duyarız.

Çalıştığımız Markalar
A4tech_logo
Acer-Logo
apple
asus
benq
casper-logo
Dell_Logo
exper_bilgisayar
gigabyte-logo
hp
intel-logo
Logitech_G
motorola-logo
new-lenovo-logo
samsung
segate
sony_logo
TOSHIBA_Logo
western_digital-logo
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
NETWORK ÇÖZÜMLERİ