BİLGİSAYAR ÇÖZÜMLERİ

Bilgisayar Yazılım Çözümleri

Bilgisayar Yazılım Çözümleri

BİLGİSAYAR YAZILIMSIZ OLMAZ

Bilgisayar yazılım çözümleri, işletmelerde kullanılan bilgisayarların çalışması için gerekli server, masaüstü işletim sistemleri, ofis yazılımları, veri tabanı yönetim yazılımları, ticari muhasebe yazılımlar, anti virüs yazılımları perakende satış noktası yazılımları, web sayfası tasarım, grafik tasarım yazılımları ve işletmenin iş süreçlerini yürütecekleri bilgisayar yazılım çözümlerini kapsamaktadır.

Bilgisayar yazılım çözümlerinden işletmeler genelde işletim sistemi olarak sunuculara Microsoft server, terminal bilgisayarlara da Microsoft Windows işletim sistemi tercih etmektedir.  İşletim sistemleri kendi içlerinde bazı standart uygulamaları içerseler de iş süreçlerini yönetmek için ilave bilgisayar yazılımlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin yazı yazmak, tablolar, grafikler oluşturmak, sunum hazırlamak için ofis yazılımına ihtiyaç duyulmaktadır. Ofis yazılımı olarak da genellikle Microsoft office bilgisayar yazılımı kullanılmaktadır. Microsoft yazılımları her bilgisayar için ayrı ayrı alınabileceği gibi toptan open lisans olarak da alınabilir. Toptan alınacak open lisanslar maliyet açısında ekonomi sağlayacaktır. Lisans satın alma sırasında mevcut kullanıcı ve ileriye dönük kullanıcı sayısını bilmek satın alma avantajı sağlayacaktır.

İşletmelerde İşletim sistemi ve ofis yazılımları dışında, ticari muhasebe yazılımları, antivirüs ve veri tabanı bilgisayar yazılım çözümleri en çok tercih edilen bilgisayar yazılımlarıdır. Bu yazılımlar sayesinde bilgisayarlarınızı koruma altına alabilir, ticari kayıtlarınızı bilgisayar ortamında tutabilir, müşteri ve ürünleriniz ile ilgili bilgileri veri tabanında tutarak raporlayabilirsiniz.

Eskiden donanım tabanlı satılan birçok üründe yeni teknolojide bilgisayar yazılım çözümü olarak bilgisayarların üzerine kurulabilir. Örneğin eskiden telefon santrali almanız gerektiğinde donanım olarak satın almanız gerekirken, yeni nesil telefon santralleri ve telefon santrali yan ürünleri soft santral ve soft phone olarak bilgisayarlara kurularak çalıştırılabilir.

İşletmeler web tasarım ve grafik tasarım ihtiyaçları içinde bilgisayar yazılım çözümleri alabilirler. Ancak bu programlara olan ihtiyaç belki sende bir veya iki defa olacağından veya sadece tek sefer kullanılacağından işletmeler bu tip ihtiyaçlarını Web tasarım ve Grafik tasarım konusunda uzman firmalara sadece yaptıracakları işin karşılığını ödeyerek yaptırmaktadırlar. Böylelikle tek sefer yapılacak bir iş için bilgisayar ve bilgisayar yazılım çözümüne yatırım yapmadan daha ekonomik yoldan ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

İşletmeler ayrıca hazır bilgisayar yazılım çözümleri ile iş süreçlerini yönetmediklerinde özellikle üretim ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi işletmeye göre değişen durumlarda işletmeler kendi iş süreçlerine özel yazılımlar talep etmekteler. Bu tip bilgisayar yazılım çözümleri de işletmenin talebine göre hazırlanarak kullanımlarına sunulmaktadır.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak işletmenizin ihtiyacı olan sunucu ve terminal işletim sistemleri, ofis yazılımı, antivirüs, veri tabanı yönetim yazılımı, ticari muhasebe yazılımı, yazılım tabanlı santral ve telefon santral yan ürünleri bilgisayar yazılım çözümlerini tedarik edebiliriz. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz WEB tasarım, grafik tasarım hizmetlerini uzman ekibimizle sunabiliriz. İşletmenize özel talep edeceğiniz iş süreci yönetim yazılımlarını sizin için yazılım ekibimizle hayata geçirebiliriz.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firmamızın, bilgisayar yazılım çözümleri hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere yazılımları çözümleri hizmetimiz konusundan destek vermekten memnuniyet duyarız.

Çalıştığımız Markalar
Adobe-logo-1
avg-antivirüs-yazılım
logo
mcafee-logo
Microsoft_logo
Microsoft-Office-logo-2012
mikro
mysql
Norton_av_logo
Office_365_logo
sqlserver
Windows_10_Logo
Windows-server-2016
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
NETWORK ÇÖZÜMLERİ