ALTYAPI ÇÖZÜMLERİ

Elektrik Altyapı Çözümleri

Elektrik Altyapı Çözümleri

ENERJİNİZ KESİLMESİN

Elektrik altyapı çözümleri, işletmelerde ve konutlarda elektrik ile çalışan tüm cihazların ihtiyaç duyduğu elektrik altyapısının oluşturulması, kesintisiz elektriğin sağlanması, elektrik ile çalışan cihazların yüksek akıma karşı korunması ve aydınlatma işlerinin projelendirmesi ve uygulamasını kapsamaktadır.

Elektrik altyapı çözümleri, kullanılacak elektrikli cihazların dağılımına ve harcadığı elektrik gücüne göre, kablolama, buat, sigorta panosu, kaçak akım rölesi, kablo kanalı, kesintisiz güç kaynağı, kompanzasyon panosu, prizler ve anahtarların vb uçbirimlerin yerleşimini planlama ve uygulama işidir.

Elektrik altyapı çözümleri, işletmelerde kullanılan elektrikli cihazların çalışması ve aydınlatmanın sağlanması için gereklidir. Elektrik altyapısı planlanırken kullanılacak elektrikli cihazların ihtiyaç duyduğu güç hesaplanmalı, gerekli durumlarda kesintisiz enerjinin sağlanması için uygun yedeklik de (UPS, jenaratör) göz önüne alınarak planlanma yapılmalıdır. Elektrik altyapı çözümleri planlanırken, tesisatın geçeceği yer, priz, buat, anahtar, aydınlatma, vb uç birim elemanları kullanılacağı ortama (dış ortam, iş ortam, sıva üstü, sıva altı, nemli ortam vb) göre seçilmesine dikkat edilmelidir. Kullanılacak elektrik altyapı çözümü ürünlerinin mutlaka kullanılacağı ortam için gerekli standart ve sertifikasyonu sağladığından emin olunmalıdır. Uygun ortamlar için doğru tercih edilmeyen elektrik altyapı çözümleri işletmenizin faaliyetine ciddi zararlar verebilir.

Elektrik altyapı çözümlerinin uygulamasında proje hazırlanması ve bu projeye bağlı kalınarak uygulama yapılması, kullanılacak uç birimler ve panoların kolay erişilebilir olması gerekli durumlarda müdahale ve ilave çalışmalarının yapılmasını kolaylaştıracaktır. Plansız ve ezbere yapılan elektrik altyapı çalışmaları daha sonra yapılacak ilave çalışması ve olası arıza durumlarında müdahale edilmesini geciktirerek zaman kaybına neden olacaktır.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak işletmenizin ihtiyacı olan elektrik altyapı çözümleri yapılandırma ihtiyacınız için keşif çalışması yapıyoruz. Keşif çalışmamız neticesinde kurulum için gerekli elektrik altyapı ürünlerini kullanım amacınıza uygun standartlarda projelendiriyoruz. YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak yapmış olduğumuz keşif ve projelendirme neticesinde belirlediğimiz elektrik altyapı çözümleri ürünlerini uzman ekibimizle yapacağımız çalışma ile işletmenize sorunsuz olarak, çalışır durumda teslim ediyoruz.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firmamızın, elektrik altyapı çözümleri ürünleri keşif, projelendirme, kurulum, satış ve teknik servis hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere elektrik altyapı çözümleri hizmetimiz konusundan destek vermekten memnuniyet duyarız.

Çalıştığımız Markalar
inform
intro_logo
Legrand_logo
prysmian
simens
viko
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
NETWORK ÇÖZÜMLERİ