GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Güvenlik Kamerası Çözümleri

Güvenlik Kamerası Çözümleri

GÖRÜNTÜLÜ GÜVENLİK SİSTEMLERİ (CCTV)

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN

Güvenlik kamera sistemleri, üretim tesislerini, evleri, iş yerlerini, çocukları, değerli eşyaları, sanat eserlerini, uzak mesafedeki ofisleri, şantiyeleri ve araçları 7/24 izlemeye ve görüntülü kayıt almaya yarayan görüntülü güvenlik sistemleridir.

Güvenlik kamera sistemleri, gerekli durumlarda kayıt cihazı üzerinden gerçekleşmiş bir olayın görüntülerini izlemek dışında bulunduğu ortamda olayın gerçekleşmemesi için caydırıcı özelliğe de sahiptir.

Güvenlik kamerası sistemleri, teknolojinin de gelişmesi ile beraber birçok katma değerli servisi yanında getirmektedir. Sadece görüntü izleme veya görüntü kaydetme dışında güvenlik kamera sistemlerinde alarm alanları oluşturulup, belirlenen alanda hareketlilik algılandığında daha önceden belirenmiş mail adresine, hareketlilik öncesi ve hareketlilik anının fotoğrafını çekerek gönderir ve daha olay anında sizin bilgilenmenizi sağlayabilir. Özellikle düşük ışıklı ortamlarda gece görüş özelliği sayesinde de görüntü alınabilmektedir. Yeni nesil güvenlik kamera sitemlerinde uzaktan izleme için internet aracılığı ile Mobil donanımlardan (cep telefonu, tablet ve dizüstü bilgisayar) sistemin olduğu yere gitmeden izleme ve sisteme erişim imkânı mümkündür.

Tüm bu özellikler ve daha fazlası için ihtiyacınız olan doğru kameranın (dome tipi, bullet tipi, çözünürlük, IP, AHD, HDTVI, mercek açısı, iç ortam, dış ortam, kayıt hızı ve ışık şiddeti kapasitesi) belirlenmesi gerekmektedir. Doğru kamera ve kayıt sisteminin (DVR, NVR) belirlenmesi dışında tercih ettiğiniz doğru ekipmanlar için gerekli sağlam altyapı kablolamasının da yapılması gerekmektedir.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak kullanım amacınıza göre ihtiyacınız olan doğru güvenlik kamerası sisteminin belirlenmesi için öncelikle kurulumun planladığı yerde proje keşif çalışması yapıyoruz. Keşif çalışmamız neticesinde uzman ekibimiz temsilcisi olduğumuz birçok markanın (Haikon, Dahua, Cenova, Ezcool, Corcam, wondercam, Indigovision) ürünleri içinden sizin kullanım amacınıza uygun ürünü belirliyor. Güvenlik kamerası ürünlerinin amacınıza hizmet verebilmesi için gerekli data altyapı ve elektrik altyapı projelendirmesini yapıyoruz. YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak belirlediğimiz güvenlik kamerası sitemi ve altyapı kurulumunu yaparak, kullanım amacına yönelik sorunsuz bir sistemi sizlere teslim ediyoruz.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firmamızın güvenlik kamerası keşif, projelendirme, altyapı kurulum, satış ve teknik servis hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere görüntülü güvenlik sistemleri (CCTV) hizmetimiz konusundan destek vermekten memnuniyet duyarız.

 

Çalıştığımız Markalar
cenova
corcam
dahua
ezcool
IndigoVision-logo
Haikon
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
NETWORK ÇÖZÜMLERİ