NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Hotspot Ve 5651 Loglama Çözümü

Hotspot Ve 5651 Loglama Çözümü

İNTERNETİNİZİ PAYLAŞIRKEN SUÇA ORTAK OLMAYIN

Hotspot ve 5651 loglama ürünleri, kurumsal işletmelerde, hastanelerde, kafe – restoranlarda, otel, yurt, üniversite kampüsü gibi ortak internet kullanımı olan yerlerde internet erişimini kurumsal ve kişisel bilgilerle sağlayan ve 5651 sayılı yasa gereği zaman damgalı olarak gerçekleştirilen bağlantıların kayıt altına alındığı sistemlerdir. Hotspot ve 5651 loglama ürününü firmanıza kurarak işletmenizde kullandığınız internet erişimi üzerinden yapılacak bilişim suçlarına karşı sorumluluğunuzu da yerine getirmiş olursunuz. Ayrıca hotspot ve 5651 loglama ürünleri içerdikleri firewall özelliği ile internet ortamına erişim denetimi ve yük dağıtımı işlerini de yapmaktadır.

Hotspot ve 5651 loglama ürünleri bir bilgisayar üzerine kurulacak yazılım veya hazır endüstriyel donanımlar aracılığı ile kurulabilir.

Hotspot ve 5651 loglama ürünleri kullanımı ile işletmenizde veya kamuya açık alanlarda kullanıcıların internet erişimini kontrol altına alabilirsiniz. Yerel ağ erişimi için yetkilendirdiğiniz kullanıcılar mevcut ağ erişim kullanıcı adı ve parolaları ile internete erişebilirken, misafir veya anonim kullanıcılar için telefon numarası, sosyal medya bilgileri ve TC kimlik numarası bilgisi ile erişim denetimi yapılarak kablolu ağ ve kablosuz ağ erişimi sağlanabilir. Erişim denetiminden geçen kullanıcıların internet üzerinde yaptıkları işlemlerde 5661 sayılı yasa gereği zaman damgalı olarak hotspot ve 5651 loglama ürünü üzerinde tutulur. Tutulan bu bilgileri yasa gereği ilgili kurumlar tarafından talep edildiğinde sistem üzerinden alınarak teslim edilebilmelidir.

Hotspot ve 5651 loglama ürünlerinin tercihinde kullanılan internet bağlantısı hızı, yerel ve tahmini misafir kullanıcı sayısı, kullanılan kablosuz ağ erişim ürünleri sayısı önemlidir. Doğru belirlenmeyen hotspot ve 5651 loglama ürünü mevcut internet erişiminizi yavaşlatacağı gibi internet erişimindeki doğru kayıtları da tutmayarak, işletmenizi yasal olarak zan altında bırakabilecektir.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak işletmenizin ihtiyacı olan Hotspot ve 5651 loglama ürünleri yapılandırma ihtiyacınız için keşif çalışması yapıyoruz. Keşif çalışmamız neticesinde kurulum için gerekli Hotspot ve 5651 loglama ürünleri projelendiriyoruz. YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak yapmış olduğumuz keşif ve projelendirme neticesinde belirlediğimiz Hotspot ve 5651 loglama ürünlerini uzman ekibimizle yapacağımız çalışma ile işletmenize sorunsuz olarak, çalışır durumda teslim ediyoruz. Firmanız için önerdiğimiz DOLPWAY hotspot ve 5651 loglama ürünümüz ayrıca yıllık lisans bedeli gerektirmemektedir. Kullanım süreniz boyunca alacağınız güncellemeler ücretsiz olarak yapılacaktır.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firmamızın, Hotspot ve 5651 loglama ürünleri keşif, projelendirme, kurulum, satış ve teknik servis hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere Hotspot ve 5651 loglama ürünleri hizmetimiz konusundan destek vermekten memnuniyet duyarız.

Çalıştığımız Markalar
dolpway
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
NETWORK ÇÖZÜMLERİ