NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Kablolu Ağ Çözümleri

Kablolu Ağ Çözümleri

DATA HABERLEŞMENİZ AYAKTA KALSIN

Kablolu ağ ürünleri işletmenizin omurgasıdır. İşletmenizin ağ haberleşmesinin %50 si kablolu ağ ürünleri üzerinden gerçekleşmektedir.

Kablolu ağ ürünleri network switch, yönetilebilir swicth, patch panel, modem, dönüştürücüler, ürünlerin yerleştirileceği rack kabinler, fiber kablo, cat5, cat6, cat7 kablolar ve konektörlerinden oluşmaktadır.

İşletmeniz için uygun kablolu ağ ürünlerinin belirlenmesi bazı standartlar ve uzmanlık gerektirmektedir. Günümüzde işletmelerde kablolu ağ oluşturulması ve yapılandırılması çok önemlidir. İşletmenizdeki tüm data haberleşmesinin % 50 yoğunluğunu taşıyan kablolu ağ ürünleri ve data altyapısı tasarlanırken gelişi güzel kablosuz ağ ürünü tercihi zaman içerisinde olumsuzluklara neden olmaktadır. Genelde yapılan hatalar birbiriyle uyumsuz çalışan ürün, kablo ve konektör tercihinden kaynaklanmaktadır. Teknolojinin de gelişimi ile kablolu ağ haberleşmesinde yeni standartlar ortaya çıkmaktadır. Bu yeni standartlar ağ güvenliği ve hızını arttırmaya yönelik faydalar getirmektedir. Kablolu ağ ürünleri tercih edilirken bir biri ile uyumlu çalışan endüstriyel standartları destekleyen ürünler tercih edilmelidir. Tercih edilen ürünlere uyumlu data altyapısının hazırlanması ve uygun yapısal kablolama, data sonlandırma işçiliğinin yapılması da önemlidir.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak işletmenizin ihtiyacı olan kablolu ağ ihtiyacını tespit etmek için işletmenizde keşif çalışması yapıyoruz. Mevcutta hazır kullanılan kablolu ağ ürünleri var ise altyapınıza uygun standartlarda ilave olacak kablolu ağ ürünleri ve gerekli data altyapı çalışmasını projelendiriyoruz. İşletmenizde mevcut bir kablolu ağ yapısı bulunmuyorsa, sıfırdan gerekli standartlara uygun kablolu ağ ürünlerini (swicth, patch panel, modem, vb) ve data altyapı ve  data sonlandırma işlerini projelendiriyoruz. YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak yapmış olduğumuz keşif ve projelendirme neticesinde belirlediğimiz kablolu ağ ürünleri, data kablolama ve data sonlandırma işlerinizi uzman ekibimizle yapacağımız çalışma ile işletmenize sorunsuz olarak, çalışır durumda teslim ediyoruz. İsterseniz işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kablolu ağ ürünlerini projelendirme hizmetimiz dışında da satın alabilirsiniz.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firmamızın, kablolu ağ ürünleri keşif, projelendirme, data altyapı kurulum, satış ve teknik servis hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere kablolu ağ ürünleri hizmetimiz konusundan destek vermekten memnuniyet duyarız.

 

Çalıştığımız Markalar
Cisco_logo
D-Link
HP-logo
motorola-logo
s-link
Thomson-logo
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
NETWORK ÇÖZÜMLERİ