TELEFON SANTRALİ ÇÖZÜMLERİ

Telefon Santrali Çözümleri

Telefon Santrali Çözümleri

HABERLEŞMENİZ KESİLMESİN

Telefon Santralleri bir işletmenin dış dünya ile olan telefon bağlantısı için vazgeçilmez sistemleridir. İşletmelerin müşteri ve tedarikçileri ile haberleşmek için kullandıkları en temel yapı telefon sistemleridir. Dış dünya ile haberleşmek için sabit harici hatlar, iç haberleşme içinde dahili abone hatları kullanılmaktadır.

Yeni nesil telefon santralleri, kullanılan telefon santrali yan ürünleri ile beraber SIP haberleşme, birleşik iletişim, görüntülü konuşma, telekonferans, otomatik yanıtlama, GSM şebekesine uyum sağlama, bir database üzerinden sesli bilgi alma, robot operatör ve ses kaydı gibi özellikleri de sağlamaktadır.

İşletmelerin telefon haberleşmesi için tercih edecekleri telefon santralini belirlemede kullanım amacı çok önemlidir. Artık işletmelerde kullanılacak santralin birçok özelliği desteklemesi gerekmektedir. Telefon santralini ve telefon santrali yan ürünleri ihtiyacını belirleme için işletmedeki çalışan sayısı, operatör sayısı, kişi bağımsız telefon ihtiyacı olan depo, çay ocağı, toplantı odası sayısı, varsa kaç şube olacağı, dış hat sayısı, telekonferans yapılacak mı, ses kaydı tutulacak mı?  Ve SIP bağlantı olacak mı? gibi soruların cevaplanması gerekecektir. Bu soruların cevaplarına göre geleneksel ya da yeni nesil telefon santrali tipi ve kapasitelerine karar verilebilir.

Belirlenen telefon santral tipi ve kapasitesine göre, zayıf akım altyapı çalışmasının doğru şekilde yapılması önemlidir. Doğru hazırlanmayan bir haberleşme altyapısı ile kullanmak istediğiniz telefon santral sistemi arasında uyumsuzluk olması durumunda telefon santralinizin birçok özelliğinden faydalanamazsınız. 

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak kullanım amacınıza uygun telefon santrali sistemini belirlemek için işletmenizde keşif çalışması yapıyoruz. Keşif çalışmamız neticesinde ihtiyacınız temsilcisi olduğumuz telefon santrali marka (Karel, Telesis, Mitel, Samsung, Siemens, 3CX, Tegsoft, Unify, Avaya) model ve kapasitesini belirliyoruz. Belirlediğimiz sistemin amacınıza uygun çalışması için gerekli zayıf akım altyapı çalışması hakkında gerekli projelendirmeyi yapıyoruz. YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak belirlediğimiz telefon santrali marka modelinin ve altyapı kurulumunu yaparak işletmenize kullanım amacına uygun sorunsuz bir sistem teslim ediyoruz.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firmamızın telefon santrali keşif, projelendirme, altyapı kurulum, satış ve teknik servis hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere telefon santralleri hizmetimiz konusundan destek vermekten memnuniyet duyarız.

Çalıştığımız Markalar
Avaya_Logo
cisco
karel
Mitel_logo
sansung
simens
telesis_logo
Unify_logo
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
NETWORK ÇÖZÜMLERİ