TELEFON SANTRALİ ÇÖZÜMLERİ

Telefon Santrali Yan Ürünleri Çözümleri

Telefon Santrali Yan Ürünleri Çözümleri

HABERLEŞMENİZE DEĞER KATIN

Telefon santrali yan ürünleri işletmenizde kullandığınız telefon santrali sistemine yeni nesil katma değerli servisleri entegre etmek için kullanılan ürünlerdir.

Telefon santrali yan ürünleri Telefon santrali sisteminize entegre edilerek, ses kayıt, çağrı merkezi entegrasyonu, çağrı kayıt yazılımı, telekonferans, sms gönderme, arama yönüne göre ucuza arama, GSM şebekesi ile entegrasyon, ortak rehber kullanma, otel sistemleri ile entegrasyon, SIP haberleşme, sabit telekom operatörleriyle entegrasyon imkanları sağlamaktadır. Ayrıca telefon santrali kullanıcıları için de uç birim (telefon, telefon kulaklık, kamera, bilgisayar kulaklık vb,) donanımlarını içermektedir.

Telefon santrali yan ürünleri entegrasyonu ile ekonomik konuşma, hızlı arama yapabilme, çağrı merkezi oluşturma, tek adrese bağlı kalmadan çalışabilme, şubeler arası ücretsiz konuşma vb, özellikler telefon santralinize entegre edilir. Bu entegrasyonlar ile telefon haberleşmeniz yönetebilir ve çok daha efektif bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Telefon Santraline kullanım amacınıza uygun doğru telefon santrali yan ürünün seçilmesi önemlidir. Doğru telefon santrali yan ürünün tercihi yapılırken kullanılacak özellik ve kapasitenin belirlenmesi gerekmektedir. Doğru telefon santrali yan ürününün belirlenmesi dışında bir önemli konuda bu özelliğin yedeklenmesi ve izlenebilmesidir. Doğru ürünün belirlenmemesi ve ölçümlenememesi sistemin işletmenize elde etmek istediği fayda ve özelliği sağlamayacaktır.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak kullanım amacınıza uygun telefon santrali yan ürünlerini belirlemek için işletmenizde sizleri ziyaret ediyoruz. Kullanmak istediğiniz özellikler ve kapasiteler hakkında bilgileri değerlendiriyoruz. Amacına uygun ürünleri ve gerekli olan yedeklik yapılarını projelendiriyoruz. YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firması olarak isteğinize özel belirlediğimiz telefon santrali yan ürünleri ve yedek yapının kurulumunu yaparak kullanım amacınıza uygun sorunsuz bir sistemi işletmenize teslim ediyoruz.

YEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ firmamızın, telefon santrali yan ürünleri, keşif, projelendirme, altyapı kurulum, satış ve teknik servis hizmetlerinden faydalanmak isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. Sizlere telefon santralleri yan ürünleri hizmetimiz konusundan destek vermekten memnuniyet duyarız.

Çalıştığımız Markalar
att
AudioCodes-logo
cisco
gigaset-logo
jabra_logo_
karel
Panasonic_logo
Plantronics_logo2
Sennheiser_2017
Thomson-logo
ttec
Yealink_logo_
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ
ALT YAPI ÇÖZÜMLERİ
NETWORK ÇÖZÜMLERİ